Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Bok 9614003



*

nr 961 4003


Bok

Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg


Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/5 15:41:55 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
  • 8193 Bokhylla
    John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:36
  • 8118 Bokhylla
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 8309 BokhylleskÃ¥p
    2 st, 1910, ek. Bredd: 118 cm, djup: 41 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:39
  • 8251 VitrinskÃ¥p
    Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:03
  • 8248 VitrinskÃ¥p
    Louis XV-stil, 1900-tal, blåbetsat, 2 hyllplan i g..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:57




Ladda ner broschyr