ÖVRIGT / Diverse / Bok 9614003
*
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 15:41:55
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03
*
Bok
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/5 15:41:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
8118 Bokhylla
med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8251 Vitrinskåp
Ett dörrpar glas, blåbestad mahogny, med belsyning..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:03



